İletişim

Tüm siparişleriniz Isparta'nın her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Siparişleriniz tamamı kendi bünyemizden dağıtılmakta olup herhangi bir aracı kullanılmamaktadır. En taze çiçekler ile hazırlanan çiçek siparişleriniz Isparta çiçekçi Dünya Çiçek ispartadunyacicek.com farkı ile sevdiklerinize ulaştırılmaktadır.

 


Telefon : 0 246 232 79 29 - 0 246 232 77 37


E-Mail : dunyacicek32@hotmail.com

Adres : Bahçelievler Mah. 107. Cad. No : 14/A 

 

Ürünün Hazırlanma Süreci

 

Sitemiz üzerinden bize ulaşan siparişler, ürün görselindeki şekliyle gönderime hazırdır. Ancak aranjmanda değişiklik yapmak isteyen müşterilerimiz için bu talep doğrultusunda tekrar bir düzenleme süreci başlatıyoruz. Ürün teslimatı aşamasında ulaştırılmak üzere bir not eklentisi yapılacaksa veya çiçeklerden özel harfler düzenlememiz isteniyorsa bu isteklere uygun hareket ediyoruz. Sizin isteklerinize göre hazırlanan çiçek aranjmanının

son halinin fotoğrafı size whatsapp üzerinden gönderilecektir. Bu noktadan sonra ürün arzu ettiğiniz şekle kavuşmuşsa sizden onay vermenizi rica ediyoruz. Böylesi bir temin süreci, hem müşterinin isteklerinden emin olmamızı sağlıyor, hem de çalışmamızdaki verimliliği artırıyor.

 

Ürünlerin Gönderim Zamanı

 

Sitemizde yer alan ürünler tam olarak aklınızdakini yansıtıyorsa ürünün hazırlanma süresi azalacaktır. Firmamız yalnızca Isparta çiçek siparişi almamaktadır; aynı zamanda tüm ilçelerimize de teslimatlar gerçekleştirebiliyoruz. Bu bağlamda Atabey, Eğirdir, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Yalvaç ilçelerinde sağlıklı bir tedarik süreci yürütüyoruz. Eğer özel bir tarih veya saat dilimi belirlemediyseniz, teslimat süremiz maksimum 60 dakikadır. İleri tarihli çiçek siparişi Gönen gibi mesafe olarak yakın ilçelerimize de uzak ilçelere de fark gözetmeksizin teslim edilmektedir. Siparişin tarihini kendiniz belirlerseniz, saat aralığını da belirtmeniz gerekecektir. Ürünün içeriğine tıkladığınızda teslimat adresini ve tarih sayacını rahatlıkla görebilirsiniz. Yine aynı sayfada yer alan saat düzenlemesinde gerekli zaman aralığını seçerseniz sürecin doğru işlemesini sağlayabilirsiniz. Değerli vaktinizi Isparta çiçekçi telefonları arayarak heba etmeden, ispartadunyacicek. vasıtasıyla teslim saatini de ayarlayabilirsiniz. Kolay kullanım ayrıcalığının keyfini çıkarın.

 

Sipariş Takibi

 

Siparişleriniz yola çıktıktan sonra süreci takip edebilmeniz adına ‘sipariş takibi’ seçeneğini güvenle kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün sağlıklı bir şekilde adrese gönderildiğinden emin olmanız adına bu hizmeti sunmaktayız. Dilediğiniz saniye internet üzerinden sipariş takibi yapabilir, endişelerinizi giderebilirsiniz. Şeffaf ve güvenilir Isparta çiçekçi sitesi, ürün seçiminden teslimata kadar her aşamada beklentileri karşılamaya özen göstermektedir. Sistemsel bir arıza olursa veya internet bağlantınızda aksaklık yaşanırsa her zaman açık telefon numaramızdan siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Taahhüt ettiğimiz sürede siparişiniz size ulaşacaktır; Dünya Çiçekçilik için eğirdir çiçek siparişi neyse, Isparta şehir merkezi için aldığı siparişin önemi de odur. Yer gözetmeksizin tüm siparişler belirttiğiniz adreste olacaktır.

 

Teslimat Aşaması

 

Beğendiğiniz çiçekleri kapınıza kadar getirebilmemiz için bize bir adres vermeniz gerekiyor. Bu adres bilgisini dilerseniz siparişi tamamlarken doldurursunuz. Eğer üyeliğiniz varsa, adresinizi oraya önceden ekleyerek de bu işlemi basitleştirebilirsiniz. Üyeliğiniz, siparişin tamamlanma aşamasında adres ve diğer bilgilerinizin otomatik olarak sistemde görünmesine olanak tanıyacaktır. Adres bilgilerinizi değiştirmek isterseniz sepet onayı aşamasında değiştirebilirsiniz. Gönderim yapacağınız adresi belirledikten sonra çiçeği teslim alacak kişinin de bildirilmesi lazım. Çünkü bir demet çiçek Isparta sokaklarında sahibini arayacaktır. O güzel sevgiliyi bulamadan dönen çiçekleri birilerine teslim etmemiz gerekecektir
Güvenli Alışveriş
256 Bit Rapid SSL
Kredi Kartına Taksit
12 Taksit İmkanı
%40'a Varan İndirimler
Özel Çiçek Tasarımları
ÇOK HIZLI GÖNDERİM
Ücretsiz Teslim İmkanı