TEK DALLI BEYAZ ORKİDE

Ürün Kodu: tdo1

Benzer Ürünler

22 Mayıs
Bugün
23 Mayıs
Yarın
24 Mayıs
Salı

Takvim

alarm Saat 18:00'a kadar teslimat için

Son 203 Dakika

209 .00 TL
Ürün Açıklaması
 
Saksı Phalanopsis Beyaz Tekli : 1 Adet

 

Güzelliği ile gören herkesi büyüleyen, kokusuyla yaşam alanlarına bahar esintisi getiren beyaz orkide; sizin için sunuluyor. Orkideler hediye olarak çok fazla tercih edilen çiçeklerden biridir. Birçok duygu ve düşünceyi sevdiklerinize iletmek içinbu şık vazolu orkideyi tercih edebilirsiniz.

  • Saf sevgiyi temsil eden beyaz orkide çiçeği; hiçbir duygu tarafından kirletilemeyen masum ve saf sevdiğiniz sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz muhteşem bir sürpriz olabilir.
  • Anneler günü, yeni anne-baba olan sevdikleriniz, yeni bebeğe hoş geldin hediyesi olarak gönderebileceğiniz bu güzel çiçeği dilerseniz de kendi yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmak ve güzelleştirmek için de sipariş edebilirsiniz.
  • Orkide çiçeği zarafetin, şıklığın, aşkın ve sadakatin simgesidir. Bir çiçek nasıl bu kadar anlamlı olabilir diyorsanız hediye ettiğiniz sevdiklerinizin yüzüne dikkatlice bakarak anlayabilirsiniz.

Bakım Talimatı: Orkideler ışığı seven bitkilerdir; fakat güneş ışığını direkt olarak görmemelidir. Bitkinin sulanması dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Sulama, haftada iki defa olmalıdır. Temiz, oda sıcaklığında ve bir su bardağı ölçüsündeki su, orkide için idealdir. Haftada bir veya iki kez orkidenin yapraklarına su püskürtmek de çiçeğin nem ihtiyacını karşılamasına yardımcı olur.

Not: Vazo deseni farklılık gösterebilir.

Güvenli Alışveriş
256 Bit Rapid SSL
Kredi Kartına Taksit
12 Taksit İmkanı
%40'a Varan İndirimler
Özel Çiçek Tasarımları
ÇOK HIZLI GÖNDERİM
Ücretsiz Teslim İmkanı